Cambridge konferencia 2017

Home / aktuality / Cambridge konferencia 2017

Cambridge konferencia 2017

Jazyková škola SPEAK v spolupráci s Cambridge University Press a Oxico – jazykové knihy, organizovala konferenciu pre učiteľov anglického jazyka základných a stredných škôl. Konferencia sa prvýkrát konala v priestoroch Jazykovej školy SPEAK. Súčasťou konferencie boli štyri workshopy.

Svojou prítomnosťou nás poctila Olha Madylus – ESOL CELTA a ELTYL trainer, ktorá sa už vyše 20 rokov venuje vzdelávaniu detí a mládeže od 5 do 18 rokov a prednášala na školách vo Veľkej Británií, Hong Kongu, Venezuele a Grécku.

Tak isto nás svojou prítomnosťou poctil James Blore –  na Slovensku žije už skoro 20 rokov, pôvodne študoval odbor chémie na Oxforde, ale nakoniec sa usadil v Košiciach, kde je riaditeľom školy School of Blore.

Okrem Olhy a Jamesa mali ďalšie workshopy naši skvelí lektori, a to Mária Stevens a Alex Millington. Mary je našou koordinátorkou pre Cambridge skúšky, ale aktívne sa venuje aj výučbe anglického jazyka ako detí, tak aj dospelých. Alex žije a učí anglický jazyk na Slovensku 4 roky, minulý rok získal titul CELTA.

 Fotogaléria

Napíšte nám

Nie je čitateľný? Zmena textu. captcha txt

Zadajte text a stlačte Enter