Learn English with us
Learn English with us
Apprendre le français avec nous
Imparate l´italiano´ con noi
Lerne Deutsch mit uns
Aprende español con nosotros
изучайте русский с нами
Learn English with us

Naši lektori

Profesionálny tím 23 slovenských a 16 zahraničných lektorov. V roku 2017 viac ako 800 detí od 2 – 15 rokov a desiatky úspešných kandidátov FCE, CAE od 15 – 19 rokov. Jazykové pobyty a stredné školy v zahraničí absolvovalo od roku 2014 viac ako 100 študentov od 7 – 19 rokov. Za 16 rokov sme v Jazykovej škole SPEAK s viac ako 7000 študentmi v kurzoch dokázali, že dnes komunikujú v anglickom, nemeckom, ruskom, španielskom, francúzskom, talianskom a slovenskom jazyku.

Profil spoločnosti:

Sme kvalitná európska jazyková škola s profesionálnymi zahraničnými lektormi. Na kurzoch anglického, nemeckého, ruského, španielskeho, francúzskeho, talianskeho jazyka a slovenčiny pre cudzincov v Jazykovej škole SPEAK naši študenti komunikujú bez zábran. Učíme komunikovať v anglickom jazyku deti od 2 rokov, študentov základných a stredných škôl a dospelých. Prirodzeným spôsobom ich od malička motivujeme k tomu, aby komunikovali v materskej škole SPEAK STAR, v kurzoch anglického jazyka v SPEAK-u, v letnom tábore SPEAKland, na jazykových pobytoch alebo strednej škole v zahraničí.

Koľko času Vaše dieťa  komunikuje na hodine anglického jazyka vo svojej škole alebo na „kurzoch anglického jazyka“ v iných jazykových školách? V našej Jazykovej škole SPEAK robíme všetko pre to, aby deti  komunikovali v anglickom jazyku bez zábran. Na kurzoch hovoríme výlučne anglicky. Deti učíme anglický jazyk spontánne a prirodzene so zahraničnými profesionálnymi lektormi. Každoročne organizujeme pre deti a mládež medzinárodne uznávané Cambridgeské certifikáty Starters, Movers, Flyers, KET a PET. Mládež od 15 – 19 rokov u nás absolvuje prípravu aj medzinárodne uznávanú skúšku FCE a CAE. Naši učitelia sú certifikovaní Cambridge-om  na skúšanie detí a dospelých.

Pýtali ste sa vo Vašej škole či tí, ktorí učia vaše deti, absolvujú praktickú prípravu a pravidelný tréning? V jazykovej škole SPEAK sú učitelia pravidelne školení na komunikačné techniky a na motiváciu študentov v triede. Základom našich kurzov je kvalitný a stabilný učiteľský tím zo Slovenska a zahraničia. Títo sú pravidelne jedenkrát krát ročne pozorovaní na svojich hodinách a hodnotení  trénermi zo zahraničia.  Okrem pravidelných pozorovaní a spätnej väzby pre našich učiteľov zahraničnými špecialistami je našim dlhodobým cieľom organizovať pre nich školenia, workshopy a podporovať ich v absolvovaní medzinárodne uznávaných certifikátov pre učiteľov. To najdôležitejšie pre nás je to, že učenie neberieme len ako zárobkovú činnosť, ale ako celoživotné poslanie.

SPEAK je dnes členom Asociácie Jazykových škôl Slovenska, v sieti škôl a predškolských zariadení Ministerstva Školstva Slovenskej republiky, prípravným a skúškovým centrom Cambridge English Language Assessment.  Atmosféra v škole je rodinná, postavená na dôvere a komunikácii. Učí a pracuje u nás 42 mladých, dynamických, entuziastických ľudí a škola má v oblasti ľudských zdrojov jasnú víziu. V komunikácii s klientom je SPEAK povestný svojimi kvalitnými službami v ich prospech. Vždy hľadáme cestu ako sa veci dajú urobiť a dieťa/študent alebo rodič sú pre nás číslo jeden.

SPEAK má ambíciu aj naďalej určovať kvalitu vzdelávania v našom regióne a podporovať pomocou projektov úspešných mladých ľudí. Podporujeme nielen projekty študentov, ktorí absolvujú jazykové kurzy v SPEAK-u ale sme známi aj svojim sociálnym programom, v ktorom sme v roku 2016/2017 podporili Tajácky ples, Seleziánsky ples, Ples ekológov, Ples mladých a iné významné akcie v regióne.

SPEAK je originálna myšlienka pretavená do tisícov spokojných študentov poctivou prácou. Sme celoživotné dielo a vízia, ktorú budeme z roka na rok vylepšovať a posúvať bližšie k Vám.

Váš tím SPEAK

Povedali o nás.

 • Som skutočne rád, že som sa rozhodol pre JŠ SPEAK, lebo len tu mám možnosť komunikovať 3 hodiny čistého času len po anglicky. Je to vďaka anglickému lektorovi, čo vysoko oceňujem. Preberané témy sú zaujímavé a hodiny zábavné.

  Patrik
 • Páči sa mi tu, mám tu kamošky, ale aj sa učíme - fajn škola s otvoreným prístupom a záujmom o ´´klienta´´, profesionálny prístup s prvkami hravosti.

  Petra
 • Konverzácie so zahraničným lektorom pomáhajú deťom v osvojovaní si cudzieho jazyka a je dobré, že JŠ SPEAK príde za žiakmi aj do školy.

  Viera
 • Myslím, že je veľmi dobré, že sa deti učia jazyk od malička, do budúcnosti je to veľmi potrebné. A som rada, že moje dieťa navštevuje SPEAK.

  Katka
Napíšte nám

Nie je čitateľný? Zmena textu. captcha txt

Zadajte text a stlačte Enter

Katka Trepacova